19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pożegnanie lata na przemyskim Zamku - koncert zespołu „Cisza jak ta” – ZAPRASZAMY!

Wielkimi krokami zbliża się do nas jesień - i choć co prawda, większość z nas już dawno pożegnała się z letnią labą, słońcem i beztroską, to dopiero teraz nadchodzi czas, w którym oficjalnie pożegnamy lato. Zrobimy to jednak w możliwie najprzyjemniejszy sposób – pragniemy bowiem zabrać Państwa w świat muzyki…

 

 

Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 16 września o godzinie 17.00 na Zamek Kazimierzowski,

na którym odbędzie się koncert zespołu „Cisza jak ta”.

 

 

Publiczność, która w bardzo dużej liczbie przychodzi na koncerty grupy „Cisza Jak Ta” jest najlepszym dowodem na to, że muzyka z folk-poetyckiego nurtu Krainy Łagodności „trzyma się” bardzo dobrze. Wśród młodych kontynuatorów tego muzycznego gatunku znaczące miejsce zajmuje właśnie ten zespół. Atmosfera koncertów „Ciszy Jak Ta” jest wyjątkowa. Powaga wierszy największych poetów miesza sie z lekkością tekstów autorskich. Przebogate, koronkowo tkane aranżacje podawane są oryginalnie i żywiołowo wydobywając z poezji to co najlepsze i najpiękniejsze. Całość pozostawia słuchaczy w zadumie, ale i w pewnego rodzaju spełnieniu, radości bycia i współodczuwania chwili.

 

16 09 2018 cisza jak ta.jpeg

 

Wstęp wolny – bezpłatne wejściówki do odbioru w szatni Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK do 14 września br. Kontakt z organizatorem: 16 678 50 61 wew. 28.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-09-2018 12:39