22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Kolory miasta” – niezwykły, ekologiczny spektakl dla najmłodszych - ZAPROSZENIE

Jakie kolory może mieć miasto? Tego dowiecie się już 3 października w sali widowiskowej przemyskiego Zamku Kazimierzowskiego, bowiem właśnie wtedy odbędzie się bezpłatny spektakl pt. ”Kolory Miasta” w wykonaniu Teatru Kultureska.

 

kultureska mix.jpeg

 

Na spektakle, które odbędą się w godzinach: 9.00, 10.30 i 12.00 zapraszamy uczniów klas I - III oraz dzieci w wieku przedszkolnym.

 

Zgłoszenia przyjmowane są w Wydziale Architektury i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Przemyślu - pod nr tel. 16 675 20 58 lub na adres e-mail: .*

 

*do 14 września lub do wyczerpania wolnych miejsc.

 

Zapraszamy!

 

 

Screenshot_2018-09-04 Kultureska - KOLORY MIASTA.jpeg

 

"Kolory Miasta" to spektakl dla najmłodszych, pełen zwrotów akcji, zabawnych sytuacji i wyjątkowych bohaterów. Oparty jest na autorskim scenariuszu i autorskiej bajkowej muzyce. Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię. Spektakl opatrzony jest barwną scenografią i ręcznie robionymi kostiumami, a także wyjątkowymi efektami świetlnymi i efektami specjalnymi. Przez całe 60 minut bawi widzów - zarówno tych najmłodszych, jak i ich rodziców. Ponadto treści ekologiczne podane tu są w bardzo przystępny i ciekawy sposób - gwarantujemy efektywną edukację ekologiczną.

 

Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi spektaklu:  


Publikacja: Agata Czereba

Zdjęcia: kultureska.pl

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 04-09-2018 12:14
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 04-09-2018 12:21