22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II Święto Zamku Kazimierzowskiego

W najbliższą niedzielę 24 czerwca br. odbędzie się II Święto Zamku Kazimierzowskiego – od tradycji do współczesności. Początek zamkowego biesiadowania od godziny 12.00 na wzgórzu zamkowym. Zapraszamy wszystkich Mieszkańców miasta do wspólnej zabawy, której celem jest promocja Zamku Kazimierzowskiego jako miejsca spotkań i rekreacji dla całych rodzin. Dzięki uczestnictwu mieszkańców w różnego rodzaju konkursach i zabawach poznają oni historię naszego Miasta i samych siebie. Inicjatywa ta sprowokować ma niepowtarzalne wydarzenia kulturalne, propagować walory turystyczne, przyciągać artystów, rzemieślników i wystawców.

Wśród przygotowanych atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie, w programie między innymi: turnieje i walki rycerskie, zabawy plebejskie, liczne gry i konkursy, koncerty i pokazy tańców historycznych, wystawy, kram osobliwości i jadła zamkowego. Zapraszamy również na widowisko plenerowe „Białe damy Zamku” i „Współczesne anioły” połączone z pokazem sztucznych ogni, a gwiazdą wieczoru będzie Anita Lipnicka & John Porter. Jest to jednak tylko część atrakcji, które oczekują na każdego, kto u nas zagości.
Organizatorem II Święta Zamku Kazimierzowskiego jest Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK. Serdecznie zapraszamy.

 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGII Święto Zamku Kazimierzowskiego

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl