1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kiermasz pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla

 W dniu 17 czerwca br. o godz. 12.00 na przemyskim Rynku rozpocznie się Kiermasz twórczości osób niepełnosprawnych. Honorowy Patronat nad kiermaszem objął Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla. Odbywa się on w ramach trwającej V edycji wielokulturowego festiwalu „Galicja”.

 Impreza realizowana jest w ramach projektu „Niepełnosprawni – sprawni na rynku pracy”. Celem organizowanych kiermaszów jest między innymi zmiana postaw społecznych wobec osób niepełnosprawnych w środowisku lokalnym. Przemyśl jest jednym z trzech miast w których zostały zorganizowane kiermasze. Odbywają się one również w Rzeszowie i Krośnie. Do udziału zapraszane są warsztaty terapii zajęciowej z terenu województwa podkarpackiego. Jest to także doskonała forma promocji i prezentacji aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia.
 Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Przemyśla i okolic do odwiedzenia stoisk w ramach kiermaszu.

 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 12-06-2007 12:47
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:38
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl