17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Finał Krajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS

Od 8 do 10 czerwca br. trwać będzie w Przemyślu turniej finałowy Krajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Odbywające się w Hali POSiR rozgrywki zostały zorganizowane przez Wojewódzki Podkarpacki SZS w Rzeszowie oraz Szkołę Podstawową Nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu, a patronują im wspólnie: Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Andrzej Matusiewicz i Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma.

W turnieju weźmie udział 10 drużyn szkół podstawowych z województw: podkarpackiego (drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 14 w Przemyślu), świętokrzyskiego, opolskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, pomorskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i śląskiego.

 


 

źródło: Szkoła Podstawowa Nr 14 w Przemyślu

dodał: Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGFinał Krajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl