19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II Moto Grill Przemyskiej Szkoły Motocyklowej

Przemyska Szkoła Motocyklowa s.c. to pierwsza i jedyna na Podkarpaciu szkoła stworzona z myślą wyłącznie o motocyklistach. Oprócz podstawowej działalności szkoleniowej, jej główną ideą jest szerzenie szeroko pojętego  bezpieczeństwa oraz dobrych praktyk wśród motocyklistów.

 

nowe-logo-bez-tła.png

 

W niedzielę, 26 sierpnia br. na placu manewrowym Przemyskiej Szkoły Motocyklowej, mieszczącym się przy ul Dworskiego 106 odbędzie się druga edycja imprezy pod nazwą MOTO GRILL, czyli zawodów sprawnościowych połączonych ze spotkaniem motocyklistów.

 

W czasie zabawy będzie można podnieść swoje umiejętności, poćwiczyć na placu manewrowym pod okiem profesjonalnego i doświadczonego instruktora doskonalenia techniki jazdy oraz wziąć udział w pokazach pierwszej pomocy i wielu, wielu innych…

 

Organizatorzy imprezy chcą uatrakcyjnić niedzielne spotkanie i tym samym włączyć do zabawy jak najwięcej mieszkańców Przemyśla. Po godzinie 19.00 w grupie ok. 30-40 motocyklistów oraz 4 zabytkowych samochodów, stanowiących element ekspozycji powstającego w naszym mieście Muzeum Ratownictwa, przejadą ulicami: Dworskiego, drogą krajową 28 przez ul. T. Kościuszki, by około godziny 19.40 spotkać się na płycie Rynku Starego Miasta. To właśnie tam, do godziny 20.20 motocykliści będą prezentować swoje niesamowite jednoślady.

 

 

Wszystkich miłośników motocykli (i nie tylko) zapraszamy w niedzielny wieczór na przemyski Rynek!

Będzie na co popatrzeć… :-)

 

motogrill.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 21-08-2018 15:09
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 21-08-2018 15:15