30.3 °C
×

Trzecie miejsce Maćka Dombrowskiego w klasyfikacji generalnej Skoda Auto Grand Prix MTB

2 czerwca 2007 roku w Białymstoku odbyła się piąta i ostatnia edycja Skoda Auto Grand Prix MTB – najbardziej prestiżowego cyklu zawodów w kolarstwie górskim w Polsce. Maciej Dombrowski kolarz LUKS Dobra Jarecki TEAM, na co dzień uczeń II LO w Przemyślu, zajął w tym wyścigu czwarte miejsce.

W ogólnej klasyfikacji całego cyklu uplasował się na trzeciej pozycji. Pierwsze miejsce w juniorach zajął Piotr Brzózka, a drugi był Marek Konwa.

dodał: Witold Wołczyk
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGNa fotografii Maciej na podium klasyfikacji generalnej

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl