7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konsultacje społeczne zaktualizowanej Strategii Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Przemyśl

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych projektu zaktualizowanej Strategii Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Przemyśl w dniach od 14.08.2018 r. do 20.08.2018 r.

 

loga_MOF.jpeg

 

W dniach od 14.08.2018 r. do 20.08.2018 r. wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać opinie, uwagi i wnioski do projektu zaktualizowanej Strategii Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Przemyśl, wypełniając zamieszczony poniżej Formularz konsultacyjny_MOF.docx.

 Opinie, uwagi i wnioski można przekazywać, wyłącznie na formularzu konsultacyjnym, do Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1.  

1) Pocztą elektroniczną na adres: .

2) Do Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1.

3) Drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miejski w Przemyślu, Rynek 1, 37-700 Przemyśl (liczy się data wpływu).

 

Dokument do wglądu w wersji papierowej dostępny jest również w Wydziale Rozwoju, Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

 

 

 

Do pobrania:

  1. PDFAktualizacja Strategii MOF Przemyśl_10.08.2018 r. - ost..pdf
  2. DOCXformularz-konsultacyjny_mof.docx

 

 

mof_przemysl.gif

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl