18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przebudowa ul. Piasta Kołodzieja zakończona

W czwartek, 9 sierpnia br. Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma wraz ze swoimi Zastępcami - Grzegorzem Hayderem oraz Januszem Hamryszczakiem dokonali końcowego odbioru szczególnie ważnej i wyczekiwanej przez mieszkańców inwestycji, polegającej na generalnej przebudowie oraz odwodnieniu ulicy Piasta Kołodzieja. Uroczyste otwarcie odbyło się w obecności mieszkańców osiedla, przedstawicieli samorządu, Zarządu Dróg Miejskich oraz wykonawcy robót.

 

fot. Agata Czereba (1).jpeg

 

Rozpoczęcie prac modernizacyjnych nastąpiło w kwietniu tego roku. Od tego czasu wykonano szereg robót, których zakres obejmował rozbudowę odcinka o łącznej długości 251 metrów wraz z odwodnieniem i zabezpieczeniem oraz przebudową pozostałej infrastruktury technicznej.

   

 

Przebudowa ulicy Piasta Kołodzieja, to kolejna z rzędu inwestycja na tym osiedlu, którą udało się zrealizować w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Końcem września ubiegłego roku dokonano końcowego odbioru ul. Tatarskiej, a na koniec roku bieżącego zaplanowane są dalsze czynności - tym razem związane z przebudową wraz z odwodnieniem ul. Witolda Regera.

   

 

Przebudowa ulicy Piasta Kołodzieja w Przemyślu zrealizowania została przez Zakład Drogowy Tadeusz Popek Sp. J.

Całkowity koszt modernizacji wyniósł blisko 570 tysięcy zł.

 

fot. Agata Czereba (13).jpeg

 

 

tekst/zdjęcia: Agata Czereba

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl