23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – weekend za pół ceny – ZGŁOŚ SIĘ DO AKCJI!

196x392_V2.jpeg
Polska Organizacja Turystyczna wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki, rozpoczyna kolejną, piątą edycję akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY.

 

Najbliższa odsłona projektu przypada jesienią,

w dniach 5 - 7 października 2018 r.

 

Zapraszamy do współpracy:

hotelarzy, restauratorów, właścicieli wellnes&spa, zarządców i właścicieli teatrów, gestorów wszelkich atrakcji turystycznych i innych przedsiębiorców do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji zniżkowej, którą zna już co czwarty Polak!

 

 

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Tej jesieni będzie to weekend 5-7 października.

 

logotyp-Weekend-za-pół-ceny.png

 

Lubisz weekendowe wyjazdy?

Dzięki akcji skorzystasz z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę.* Podróżuj po Polsce i odkrywaj piękno naszego kraju również w niskim sezonie!

 

Działasz w branży turystycznej lub okołoturystycznej?

Weź udział w akcji i wypromuj swoją ofertę hotelową, gastronomiczną, czy kulturową. W ten sposób zapewnisz sobie dodatkowe korzyści również poza głównym sezonem turystycznym. Przygotowując okazyjne oferty, dotrzesz do znacznie większej grupy turystów. Zgłoś swoją ofertę już dziś!

 

Jak zostać partnerem akcji?

Jak zostać Partnerem akcji.jpeg

 

Narzędzia promocji:

Narzedzia promocji.jpeg

 

Wyniki:

Wyniki.jpeg

 

REGULAMIN AKCJI:

PDFREGULAMIN.pdf

 

 

 

 

Ogólnopolską akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od czterech edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Ministerstwem Sportu I Turystyki.

 

1070x410_V1.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 09-08-2018 08:44
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 09-08-2018 08:58