10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Wiedma” w Liberze - zaproszenie na spotkanie autorskie z Moniką Maciewicz

Czy wiedźmy latają na miotłach? Jak wygląda sabat? Których ziół użyć w razie choroby? Poznaj świat rytuałów i zaklęć. Świat, w którym czci się lasy, rzeki, słońce i księżyc. Świat, który oprócz ludzi zamieszkują: domowiki, kikimory, rusałki, mamuny, strzygi, południce i wiele innych dobrych lub złych demonów z mitologii słowiańskiej. Poznawaj go wraz z główną bohaterką Wiedmą. Wszak wiedma, czyli wiedźma, to niewiasta, która wie…

 

 

Już w najbliższy czwartek - 9 sierpnia o godzinie 19.00, w kawiarni Libera odbędzie się spotkanie z Moniką Maciewicz - autorką powieści fantasy pt. „Wiedma”. Spotkanie poprowadzą Rafał Paśko i Monika Lewicka.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

wiedma z.jpeg

 

 

Monika Maciewicz - wielbicielka gór, słońca, deszczu i ludzi. Zbieraczka ziół. Autorka Bajek pełnych marzeń, opowiadania Uciekaj, nim przyjdzie noc w antologii Na końcu świata napisane. Pedagog albo jak kto woli pedagożka. Logopeda, logopedka, a może – szarżując słowotwórczo – logopeżka. Liderka Teatroteki Szkolnej. Twórczyni scenariuszy dla teatrów amatorskich, w porywach próbująca swych sił reżyserskich. Ostatnimi czasy zafiksowana na punkcie czasów przedchrześcijańskich na ziemiach polskich, bo: Niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy […] też swą mitologię mają. Autorka powieści fantasy Wiedma, w której wszelkie podobieństwo do prawdziwych wydarzeń jest przypadkowe.

 

wiedma okładka-5.jpeg

 

 

A tych, którzy chcieliby zapoznać się z Wiedmą już dziś informujemy, iż książkę można nabyć w księgarniach Libera i Bosz, w Przemyskiej Informacji Turystycznej mieszczącej się przy ul. Grodzkiej 1, w kasie Arboretum w Bolestraszycach oraz w księgarniach Nova w Rzeszowie.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl