6.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

V Spotkanie Pojazdów Zabytkowych

Już w niedzielę (12 sierpnia), w godzinach od 16.00 do 19.00 na Rynku Starego Miasta w Przemyślu swoje wdzięki prezentować będą prawdziwe „perełki” minionej epoki.

 

spotkanie pojazdow klasycznych pasek.jpeg

 

Zachęcamy wszystkich pasjonatów oldschool’owej motoryzacji oraz posiadaczy wyjątkowych klasyków do udziału w V Spotkaniu Pojazdów Zabytkowych, które tym razem odbędzie się w samym sercu naszego miasta. Zlot stanowi nie tylko pretekst do zaprezentowania swoich niezwykłych pojazdów, ale jest również znakomitą okazją do poznania nowych i ciekawych ludzi.

 

 

Zapraszamy i polecamy!

- Wstęp wolny -

 

 

spotkanie pojazdow klasycznych.jpeg

 REGULAMIN


V Spotkania Pojazdów Zabytkowych
Przemyśl, 12 sierpnia 2018 r.


1. Każdy uczestnik zlotu ma obowiązek zapoznać się z treścią niniejszego regulaminu. Uczestnicy wjeżdżający na teren zlotu akceptują niniejszy regulamin.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody poniesione w trakcie przejazdu oraz trwania zlotu.
3. Uczestnicy są zobowiązani do dozoru swojego mienia ruchomego.
4. Każdy uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za skutki swoich działań.
5. Na trasie przejazdu przestrzegamy przepisów, nie wyprzedzamy się, nie opuszczamy kolumny.
6. Podczas wjazdu, parkowania oraz opuszczania terenu zlotu zachowujemy szczególną ostrożność.
7. Podczas zlotu zachowujemy się kulturalnie, dbamy o czystość.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia z terenu zlotu osoby nieprzestrzegającej niniejszego regulaminu lub stwarzającej realne niebezpieczeństwo swoim zachowaniem.

 

Organizatorzy imprezy proszą wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w wydarzeniu o kontakt z organizatorem - Łukaszem Zajączkowskim (tel.: 506131602) w celu uzyskania pozwolenia na wjazd na płytę przemyskiego Rynku.

 


Numery kontaktowe do organizatorów V Spotkania Pojazdów Zabytkowych w Przemyślu:

 

  • Marek: 535541006
  • Łukasz: 506131602
     
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl