18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na bezpłatne badania słuchu.

3 i 4 sierpnia, w godzinach od 08.00 do 14.00 przy ulicy Kamienny Most w Przemyślu zaparkuje specjalnie przygotowany i wyposażony pojazd mobilne centrum badań, pozwalający na rzetelne sprawdzenie słuchu pacjentów.

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych badaniach!

 

 

Słuch to jeden z najważniejszych receptorów odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Niestety, wraz z wiekiem ulega on naturalnemu, stopniowemu i długotrwałemu procesowi osłabienia. Jego uszczerbek jest procesem nieodwracalnym i niemożliwym do zoperowania. Dlatego warto regularnie badać słuch niezależnie od wieku. Dzisiejsza technika daje nam wiele możliwości pozwalających na pozostanie w świetnym kontakcie ze światem dźwięków tak, abyśmy mogli żyć i w pełni z życia korzystać.

 

słuchobus.jpeg

 

W ramach „Ogólnopolskiego programu profilaktyki narządu słuchu” firma MARMED realizuje BEZPŁATNE BADANIA SŁUCHU. Celem Programu jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o profilaktyce narządu słuchu. Badania są pierwszym krokiem do zapobiegania i wczesnego wykrywania ubytków narządu słuchu.

 

marmed logo.png

 

W dniach 3 i 4 sierpnia br. przy ulicy Kamienny Most w Przemyślu, w godzinach od 08.00 do 14.00 zaparkuje specjalnie przygotowany i wyposażony pojazd – mobilne centrum badań, pozwalający na rzetelne sprawdzenie słuchu pacjentów. Badania będą wykonywali dla Państwa specjaliści z firmy MARMED – dyplomowani protetycy słuchu.

 

Badanie słuchu jest nieinwazyjne i bezbolesne, może mu się poddać każdy, bez skierowań czy rejestracji. Wszyscy chętni przejdą przez krótki, kilkuminutowy test. Jeżeli wykaże on jakiekolwiek nieprawidłowości, zostanie wykonane drugie, dokładniejsze badanie audiometryczne. Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryto ubytki słuchu. Specjaliści udzielą również niezbędnych informacji na temat słyszenia oraz profilaktyki słuchu.

 

 

Szczegóły trasy znajdą Państwo na stronie internetowej www.marmed.pl

 

 

Zapraszamy!

 

 

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 03-08-2018 11:06
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 03-08-2018 11:23