17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ostatni dzień przyjmowania zleceń na weryfikację techniczną!

Przypominamy, że do końca dzisiejszego dnia tj. 03.08.2018 r. przyjmowane są zlecenia na przeprowadzenie weryfikacji technicznej budynku dla zainteresowanych udziałem w projekcie „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła”. Po tym terminie do 10.08.2018 r. deklaracje do udziału w projekcie będą mogły złożyć tylko te budynki, które będą miały przeprowadzoną weryfikację techniczną.

Wypełnione deklaracje należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, pod adresem Rynek 26, w terminie do 10.08.2018 r. w godz. 9-14 od poniedziałku do piątku.

baner_ekologiczny.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl