18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prace przy "Centrum Rozwoju Badmintona w Przemyślu"

Trwają prace budowlane przy "Centrum Rozwoju Badmintona w Przemyślu" - sali gimnastycznej z zapleczem szatniowo-sanitarnym, która powstaje na terenie I Liceum Ogólnokształcącego. 31 lipca odbyła się kolejna rada budowy, a teren inwestycji wizytował Zastępca Prezydenta Miasta Grzegorz Hayder.

Przypomnijmy, że na realizację tej długo oczekiwanej inwestycji przyznano kwotę dofinansowania w wysokości 3 200 000 zł, co wynika z przyjęcia do planu rocznego na rok 2017 w ramach Programu Ministerstwa Sportu i Turystyki pn. „Program Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu”. Szacunkowa wartość zadania wynosi 8 142 100 zł. Realizacja zadania przewidziana jest w latach 2017-2019.

I_LO_1.jpeg

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl