17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wydłużenie terminu naboru deklaracji do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła”

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem dot. udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” (planowanego do realizacji w ramach poddziałań 3.3.1 Realizacja planów niskoemisyjnych i 3.3.2 Redukcja emisji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020) Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że termin naboru deklaracji do udziału w w/w projekcie” został wydłużony do 10.08.2018 r. natomiast zapisy na przeprowadzenie weryfikacji technicznych budynków zostały przedłużone do dnia 3 sierpnia 2018 r.

Wypełnione deklaracje należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, pod adresem Rynek 26, w terminie do 10.08.2018 r. w godz. 9-14 od poniedziałku do piątku.

Jednocześnie proszę o zwrócenie uwagi na fakt związany z obowiązkiem przeprowadzenia weryfikacji  technicznej, bez której nie ma możliwości przystąpienia do 2 etapu czyli złożenia deklaracji udziału w projekcie.

Wzory wymaganych dokumentów są dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej Gminy Miejskiej Przemyśl https://przemysl.pl/50850/rusza-rekrutacja-do-projektu-pt-ekologiczny-przemysl-wymieniamy-zrodla-ciepla.html

baner_ekologiczny.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl