0 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Wincentiada" coraz bliżej!

Nieco wcześniej niż zwykle, bo od 17, 18 i 19 sierpnia odbędzie się najważniejsza miejska impreza w Przemyślu, czyli Dni Patrona Miasta Świętego Wincentego "Wincentiada". Program tych trzech świątecznych dni jest bardzo bogaty i chyba każdy znajdzie w nim dla siebie coś ciekawego. Naszemu patronowi poświęcona jest przede wszystkim niedziela - w tym dniu odbędzie się Msza Święta w intencji mieszkańców i procesja z relikwiami Świętego ulicami Przemyśla. Od kilku lat "Wincentiada" jest także połączona z finałem akcji Caritas "Tornister pełen uśmiechów".

 

Wszyscy zapewne czekamy także na koncerty, które zwieńczą trzydniowe przemyskie święto. Na naszym Rynku wystąpią więc Marek Piekarczyk z multimedialnym spektaklem muzycznym Teatru Muzy, podczas którego wcieli się w rolę Krzysztofa Klenczona. Na zakończenie wystąpi zespół Afromental.

 

O tych i innych wydarzeniach zaplanowanych na sierpniowy weekend możecie Państwo przeczytać na plakacie.

 

PLAKAT WIN 2018.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 24-07-2018 15:15
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 13-08-2018 12:19
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl