15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wydłużenie terminu przyjmowania zleceń na przeprowadzenie weryfikacji technicznej budynku do projektu pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła”

Z uwagi na duże zainteresowanie udziałem w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła”, Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że termin przyjmowania zleceń na wykonanie weryfikacji technicznej budynku został wydłużony do dnia 27.07.2018 r. Informujemy, że jest to termin ostateczny.

Jednocześnie informujemy, że właściciele budynków/zarządy wspólnot/spółdzielni, u których weryfikacje techniczne zostały już przeprowadzone zobowiązani są do złożenia deklaracji do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” w terminie do dnia 31.07.2018 r. Wypełnione deklaracje należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, pod adresem Rynek 26, w godz. 9-14 od poniedziałku do piątku.

Wzory wymaganych dokumentów są dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej Gminy Miejskiej Przemyśl https://przemysl.pl/50850/rusza-rekrutacja-do-projektu-pt-ekologiczny-przemysl-wymieniamy-zrodla-ciepla.html

 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 24-07-2018 14:22