17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wydłużenie terminu przyjmowania zleceń na przeprowadzenie weryfikacji technicznej budynku do projektu pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła”

Z uwagi na duże zainteresowanie udziałem w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła”, Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że termin przyjmowania zleceń na wykonanie weryfikacji technicznej budynku został wydłużony do dnia 27.07.2018 r. Informujemy, że jest to termin ostateczny.

Jednocześnie informujemy, że właściciele budynków/zarządy wspólnot/spółdzielni, u których weryfikacje techniczne zostały już przeprowadzone zobowiązani są do złożenia deklaracji do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” w terminie do dnia 31.07.2018 r. Wypełnione deklaracje należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, pod adresem Rynek 26, w godz. 9-14 od poniedziałku do piątku.

Wzory wymaganych dokumentów są dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej Gminy Miejskiej Przemyśl https://przemysl.pl/50850/rusza-rekrutacja-do-projektu-pt-ekologiczny-przemysl-wymieniamy-zrodla-ciepla.html

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl