6.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej - Twierdza Przemyśl już tej jesieni!

Przed nami 2. edycja Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej - Twierdza Przemyśl 2018. Podobnie jak w roku ubiegłym odbędą się one na nowo wybudowanych boiskach mieszczących się przy kładce pieszo – rowerowej.

 

Już 1 i 2 września w siatkarskiej rywalizacji zmierzą się przedstawiciele różnych formacji mundurowych. Poza emocjami związanymi ze sportowym współzawodnictwem, na kibiców czekać będzie moc atrakcji, wśród których znalazły się m.in.: spotkanie z siatkarzami "Złotej Drużyny" Huberta Wagnera oraz znanym dziennikarzem zakochanym w siatkówce, fotobudka, zabawy dla dzieci i losowanie atrakcyjnych nagród.

 

Organizatorzy imprezy już dziś zapraszają do zapisów, a tych dokonywać można do dnia 21 sierpnia, dzwoniąc pod jeden z dwóch numerów telefonu: 534 648 000 lub 667 666 090.

 

Zapraszamy.

Siatkówka plakat.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl