-0.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podziękowania dla PWiK i MPEC Przemyśl

W ostatnich dniach w Przemyślu wystąpiły dwie poważne awarie. Awaria sieci ciepłowniczej przy ul. Stefana Rogozińskiego oraz awaria sieci wodociągowej przy ul. Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego. Chciałbym serdecznie podziękować pracownikom Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Podziękować za profesjonalizm,  zaangażowanie i za zaufanie, którego nie zawiedliście. Posiadanie w swoich szeregach tak wspaniałych fachowców jest dla mnie ogromnym powodem do dumy i satysfakcji. Wyrażając uznanie i szacunek dla Waszej pracy pragnę życzyć Wam wszelkiej pomyślności, zawodowego spełnienia i zadowolenia. Życzę Wam również dużo uśmiechu i dobrej energii na każdy dzień.

 

 

Robert Choma

Prezydent Miasta Przemyśla

 

 

Osoby zainteresowane kostką granitową, którą przez stulecia wyłożona była pod asfaltem ul. Piłsudskiego, a z powodu prac remontowych została usunięta, niniejszym pragnę poinformować, iż owa kostka zgodnie z procedurami i praktyką, została przetransportowana na plac należący do ZDM-u i tam oczekuje na dalsze decyzje. 

 

 

Podziękowanie.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl