10.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koralik podbił włoskie Rimini! Zespół zdobył aż cztery nagrody podczas 18. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży „Magia Italiana”!

Podczas XVIII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży „Magia Italiana”, który odbywał się od 30 czerwca do 6 lipca we włoskimi Rimini, przemyski Zespół Taneczny Koralik, działający w Centrum Kulturalnym, zaprezentował dwa układy taneczne: „Przebudzenie wulkanu” i „Magia Egiptu” w choreografii instruktora i kierownika zespołu Doroty Pantuły-Ferlejko.

 

Gala Koralik (2).jpeg

 

Za swoje występy Koralik otrzymał Grand Prix oraz specjalne nagrody za oryginalną choreografię i kostiumy, a także nagrodę dla choreografa, które wręczono podczas koncertu galowego, który odbył się późnym wieczorem na profesjonalnej scenie w Rimini.

 

Gala Koralik (3).jpeg

 

Prezentacje konkursowe odbywały się w największym parku rozrywki „Mirabilandia”, gdzie przez dwa dni dzieci korzystały ze wszystkich atrakcji. Oprócz tego zwiedziły Wenecję, San Marino oraz korzystały z kąpieli w Adriatyku.

 

Po Gali z pucharem.jpeg

 

W festiwalu brały udział dzieci i młodzież z wielu krajów w wielu od 5 do 25 lat w kategoriach taniec i śpiew.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl