5.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Bezpieczne wakacje z Młodzieżowym Domem Kultury

Dwa pierwsze tygodnie wakacji minęły w błyskawicznym tempie. Uczestnicy półkolonii letniej organizowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu ani przez chwilę nie mieli okazji do nudy. Zajęcia artystyczne – muzyczne, plastyczne, taneczne, zajęcia sportowe, na sali gimnastycznej i w terenie były atrakcją dla każdego. Wyjazd na basen czy wyjście do kina na projekcję filmu również spotkały się z zadowoleniem. Zajęcia zaplanowane oraz prowadzone były pod okiem doświadczonych nauczycieli.

W każdym dniu zaplanowane były wyjścia w teren, szczególnie w drugim tygodniu pogoda dopisała. Nie było ani za gorąca, ani zbyt deszczowo. Poza mnóstwem zajęć artystycznych podglądaliśmy pracę strażaków,  zwiedziliśmy Arboretum w Bolestraszycach, nie ominęła nas premiera najnowszego hitu filmowego w multikinie, odwiedzili nas funkcjonariusze Policji, Straży Miejskiej oraz inspektorzy Państwowej Inspekcji Sanitarno-Epidemiologicznej z pogadanką na temat higieny.

Program został dopasowany do wieku uczestników. Liczne pochwały rodziców, które mogliśmy usłyszeć w ostatnich dniach zajęć dają wszystkim pracownikom powód do zadowolenia i energię do pracy w kolejnych turnusach.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl