11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gmina Miejska Przemyśl rozpoczęła realizację projektu pn. „Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji”

logotypy - inkubator.jpeg

 

Gmina Miejska Przemyśl realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji ”.

 

Cel projektu: Głównym celem Przemyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Innowacji jest wsparcie tworzenia nowych i rozwoju istniejących podmiotów gospodarczych, a co za tym idzie zwiększenie oddziaływania na rozwój regionalny subregionu przemyskiego.

 

Planowane efekty: W ramach realizacji ww. projektu nieużytkowany obecnie budynek mieszczący się przy ul. Ratuszowej 10 a, zostanie zaadaptowany, przebudowany i dostosowany do funkcji Przemyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Innowacji. Projekt zakłada adaptację i przebudowę budynku oraz zakup wyposażenia na potrzeby Inkubatora,  a tym samym wsparcie tworzenia nowych i rozwoju istniejących podmiotów gospodarczych.

 

 

Wartość projektu:  4 613 406,47 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 3 172 332,05 zł

 

Zakończenie realizacji projektu zaplanowano na IV kwartał 2019 roku.

 

Inkubator 2.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl