19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ewelina, Karolina i Artur kręcą kilometry dla przemyskich przedszkolaków

Pojechali! Dziś (we wtorek, 10 lipca) punktualnie o godzinie 7 rano, spod budynku Urzędu Miejskiego w Przemyślu wyruszyli w długą – 800 kilometrową drogę na rowerach do Gdyni - Ewelina Furtyk, Karolina Gwóźdź i Artur Wroński – troje dzielnych, młodych ludzi, którzy postanowili nie tylko przeżyć wspólną rowerową przygodę, ale  zrobić coś więcej – pomóc. Pomóc w rozbudowie specjalistycznej bazy edukacyjnej dla niepełnosprawnych intelektualnie przedszkolaków ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Przemyślu.

 

fot_A_Czereba (3).jpeg

 

Nasi bohaterowie wycenili każdy przemierzony przez siebie kilometr na złotówkę. Każdy, kto chciałby zabrać się z nimi w podróż, może to zrobić… Wystarczy, że wpłaci wybraną przez siebie kwotę na konto Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Przemyślu.

 

Gladiatorzy na rowerach.jpeg

 

Ty też chcesz się włączyć do akcji?

Zrób to! Kliknij tutaj: Przekaż Piątaka dla Przedszkolaka!

 

fot_A_Czereba (12).jpeg

 

Ewelina, Karolina i Artur wyruszyli z Przemyśla w asyście policji oraz w towarzystwie przyjaciół i osób, które od samego początku gorąco im kibicują. Do granic miasta nie jechali sami – odprowadzili ich (również na rowerach) m.in.: Prezydent Miasta Przemyśla – Robert Choma, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej – Robert Bal, sponsorzy, a także trenerzy i zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gladiator”.

 

fot_A_Czereba (5).jpeg

 

Więcej o akcji przeczytacie ► TUTAJ.

 

 

 

 

 

tekst i zdjęcia: Agata Czereba

wideo: TVPodkarpacka

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-07-2018 10:54
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 10-07-2018 12:27