3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyśl Bears wracają! W niedzielę zagrają pierwszy mecz po dwóch latach przerwy

8 lipca o godzinie 15.00 na przemyskim stadionie Juvenia (po trwającej blisko dwa lata przerwie!) Klub Futbolu Amerykańskiego Przemyśl Bears rozegra swój pierwszy mecz. Przeciwnikiem przemyślan będzie drużyna Rzeszów Rockets B. Niedzielne spotkanie zostanie rozegrane w ramach Ligi Futbolu Amerykańskiego LFA 9.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków futbolu amerykańskiego, a także tych, którzy tak jak my stęsknili się za naszymi Bears’ami. Wypełnijmy szczelnie trybuny! Swoją obecnością i gorącym dopingiem z pewnością poniesiemy przemyskich Bears’ów do zwycięstwa!

 

Do zobaczenia!

 

Przemyśl Bears.jpeg

 

 

Podczas niedzielnego spotkania będzie prowadzona zbiórka do puszek na rzecz małego kibica Bearsów - Olusia Oleksy, który wymaga stałego leczenia i intensywnej rehabilitacji.

Oluś w maju skończył sześć lat. Jest uśmiechniętym, ciekawym świata i niezwykle żywym młodym człowiekiem, który zmaga się z ciężką chorobą - zespołem Wolfa-Hirschorna, w związku z czym wymaga on stałej opieki ze strony wykwalifikowanego personelu medycznego - rehabilitanta, neurologopedy, neurologa, endokrynologa, alergologa czy pediatry.

 

Jeśli chcecie pomóc Olkowi zajrzyjcie ► TUTAJ.

 

 

 

 

Przemyśl Bears 1.jpeg

 

fot. Przemyśl Bears

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 06-07-2018 12:00
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 06-07-2018 12:41