-0.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PARR uruchamia Fundusz Usług Rozwojowych – pracownicy przedsiębiorstw otrzymają dofinansowanie do szkoleń i studiów podyplomowych

„Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego” to nowy projekt Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

 

Projekt jest realizowany na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie w  ramach Działania 7.5 Rozwój kompetencji pracowników sektora MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego woj. podkarpackiego na lata 2014-2020.

 

parr logo.jpeg

 

W ramach projektu PARR S.A. pełni rolę Operatora, który przyznaje dofinansowanie na usługi rozwojowe (m.in. szkolenia studia podyplomowe) dostępne w Bazie Usług Rozwojowych.

 

Baza Usług Rozwojowych - kliknij tutaj aby przejść do bazy

 

O dofinansowanie w ramach Funduszu Usług Rozwojowych mogą starać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, mające swoją siedzibę, oddział lub miejsce wykonywania działalności gospodarczej na obszarze subregionu przemyskiego woj. podkarpackiego tj. powiatów: przemyski grodzki, przemyski ziemski, jarosławski, przeworski, lubaczowski oraz pracownicy tych przedsiębiorstw, wykonujący pracę na terenie subregionu przemyskiego.

 

Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo ► TUTAJ.

 

 

office-1209640_960_720.jpeg

 

fot. pixabay.com

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl