„Podwodny świat” w baszcie Zamku Kazimierzowskiego

Piotr Kliszcz urodził się w 1962 roku. Z zawodu jest ortopedą i traumatologiem oraz specjalistą rehabilitacji medycznej. Z zamiłowania jest fotografikiem i nurkiem. Fotografuje od 7 roku życia, nurkuje od 10 lat. Jak sam mówi: wykonał ponad 450 nurkowań w wodach o temperaturze od 0 do 30 stopni Celsjusza i o bardzo zróżnicowanej przejrzystości. Głębokość nurkowań zwykle wynosiła nawet 20-30 metrów - to strefa światła i najbogatszego życia, ale w swojej kolekcji ma też zdjęcia, które zrobił na głębokości 50 metrów (!).

 

plakacik-2-wystawa-Piotr-Kliszcz1.jpeg

 

„Oczarowany pięknem podwodnej przyrody pragnę zaprezentować chwile złapane w oko  obiektywu podczas ponad dwustu nurkowań w różnych miejscach Adriatyku, Morza Czerwonego, Morza Północnego, Morza Śródziemnego, stawów, kamieniołomów oraz jezior Polski, Czech i Słowacji” – mówi autor wystawy.

 

plakacik-2-wystawa-Piotr-Kliszcz2.jpeg

 

Do tej pory Piotr Kliszcz prezentował swoje zdjęcia na wystawach w Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Leżajsku i Jarosławiu.

 

Wystawa Piotra Klisza zatytułowana „Podwodny Świat” dostępna będzie od 2 lipca do 16 sierpnia br. na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu.

 

Zapraszamy!

plakacik-2-wystawa-Piotr-Kliszcz5.jpeg

Opublikował(a):  Data publikacji: 29-06-2018 11:39 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 29-06-2018 11:48

Na skróty