12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w zakończonym roku szkolnym

Sala narad Urzędu Miejskiego gościła 20 czerwca br. uczniów, nauczycieli i opiekunów, którzy w roku szkolnym 2017/2018 uczestniczyli w szkolnym współzawodnictwie sportowym. Takie uroczyste spotkanie odbywa się po raz drugi i jest okazją do wyróżnienia wszystkich szkół biorących udział we współzawodnictwie i nagrodzenia najlepszych. Dyplomy, sportowe upominki i puchary wręczali Prezydent Miasta Robert Choma, Dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Naczelnik Wydziału Kultury i Sportu Janusz Łukasiewicz.

Zanim jednak nagrodzono uczestników rywalizacji, w centrum uwagi uczestników spotkania znalazła się grupa 14 zawodników klubu Gladiator Przemyśl wyróżniona dyplomami przez Prezydenta Roberta Chomę za całoroczne osiągnięcia sportowe na zawodach rangi ogólnopolskiej i wojewódzkiej Olimpiad Specjalnych Polska.

 

 

sport_szkolny_15.jpeg

Wyniki końcowe w kategorii DOCXIgrzyska Dzieci.docx

 1 miejsce  -  Szkoła Podstawowa Nr 14

 2 miejsce  -  Szkoła Podstawowa Nr 15

 3 miejsce  -  Szkoła Podstawowa Nr 6

 4 miejsce  -  Szkoła Podstawowa Nr 4

 5 miejsce  -  Szkoła Podstawowa Nr 16

 6 miejsce  -  Szkoła Podstawowa Nr 11

 7 miejsce  -  Szkoła Podstawowa Nr 1

 8 miejsce  -  Szkoła Podstawowa Nr 5

 9 miejsce  -  Szkoła Podstawowa im. Newtona

10 miejsce  - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

11 miejsce  - Szkoła Podstawowa SA I LO

 

Wyniki końcowe w kategorii DOCXIgrzyska Młodzieży Szkolnej.docx

 

Kobiety:

 1 miejsce  -  II Liceum Ogólnokształcące

2 miejsce  -  I Liceum Ogólnokształcące

3 miejsce  -  Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

4 miejsce  -  Zespół Szkół Usługowo Hotelarskich i Gastronomicznych

5 miejsce  -  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2

6 miejsce  -  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1

7 miejsce  -  Zespół Szkół Salezjańskich

 

Mężczyźni:

 1 miejsce  -   Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

2 miejsce  -   II Liceum Ogólnokształcące

2 miejsce  -   I Liceum Ogólnokształcące

3 miejsce  -   Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1

4 miejsce  -   Zespół Szkół Usługowo Hotelarskich i Gastronomicznych

5 miejsce  -   Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2

6 miejsce  -   Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

7 miejsce  -   Zespół Szkół Salezjańskich

 

Wyniki końcowe w kategorii DOCXIgrzyska Młodzieży Szkolnej.docx

 1 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4

 2 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 14

 3 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 16

 4 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 5

 5 miejsce - Szkoła Podstawowa Stowarzyszenie Absolwentów ILO

 6 miejsce - Zespół Szkół Salezjańskich

 6 miejsce - Gimnazjum Morawa

 8 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1

 8 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 6

10 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 11

11 miejsce - Szkoła Podstawowa im. A. Mirskiej

12 miejsce - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

13 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 15

14 miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2

 

 

 

sport_szkolny_wspólne.jpeg

sport_szkolny_grupa_1.jpeg

sport_szkolny_grupa_2.jpeg

sport_szkolny_grupa_3.jpeg

sport_szkolny_grupa_4.jpeg

sport_szkolny_grupa_5.jpeg

 

tekst i zdjęcia: Witold Wołczyk

 

 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 22-06-2018 11:51
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 22-06-2018 11:51