4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wybitna laureatka z „szesnastki”

W dniu 12 czerwca 2018 r. w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie miała miejsce wielka Gala Laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Panie: Kurator Małgorzata Rauch oraz Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart uhonorowały zaangażowanie uczniów oraz ich wyróżniające osiągnięcia, które zdobyli dzięki ciężkiej pracy oraz ogromnemu wsparciu nauczycieli. Wręczano statuetki, dyplomy, podziękowania. Padło wiele ciepłych i życzliwych słów w kierunku nauczycieli i ich nieprzeciętnych podopiecznych, którzy niejednokrotnie po tytuł „wybitnego laureata” sięgali dwu, a nawet trzykrotnie.

Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich z ogromną dumą i satysfakcją podaje do wiadomości, iż  Joanna Świszcz - uczennica trzeciej klasy gimnazjum została łowcą tytułów, gdyż dwukrotnie wchodziła na scenę; zdobyła II wynik w województwie w konkursie biologicznym , a także została nagrodzona jako dwukrotna laureatka, tj. z biologii i języka niemieckiego.  Asia otrzymała dyplom „wybitnego laureata” oraz statuetkę PRYM,  która  zawsze będzie przypominać, iż „ciężka praca się opłaca” .  Natomiast pani Dyrektor odebrała  certyfikat  „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”   przyznany Szkole Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Przemyślu . Jest to tym bardziej szczególne wyróżnienie,  gdyż adresowane tylko do jednej z publicznych, przemyskich szkół.

Udział w tak zaszczytnym wydarzeniu jest potwierdzeniem faktu, iż nauka  powinna pozostać w tak szybko zmieniającym się świecie wciąż najcenniejszą wartością

 

  .

Opublikował: Paweł Bugera | Data publikacji: 18-06-2018 08:09
Modyfikował: Paweł Bugera | Data modyfikacji: 18-06-2018 08:09