-7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uwaga! Awaria sieci wodociągowej! Wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Jagiellońskiej

pwik przemyśl.jpeg

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z  o.o. w Przemyślu informuje, iż w związku z wystąpieniem awarii wodociągu w ul. Jagiellońskiej - na wysokości budynku nr 10 - w czwartek, 14 czerwca br. od godziny 17.00 zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu, polegająca na wyłączeniu z ruchu jednego pasa ulicy Jagiellońskiej na odcinku od ul. Przecznica Wałowa do ul. Mniszej (po stronie numerów nieparzystych).

 

Usuwanie awarii na ulicy o tak dużym natężeniu ruchu może odbywać się jedynie w godzinach nocnych, co będzie skutkowało zakłóceniem ciszy nocnej.

 

 

Pracownicy PWiKu planują rozpocząć prace w czwartek, 14 czerwca br. ok. godziny 17.00 i prowadzić je aż do całkowitego usunięcia awarii, tj. do usunięcia źródła wycieku wody – maksymalnie do godziny 7.00 dnia następnego. W przypadku przedłużania się prac poza wspomniany przedział czasowy, w godzinach od 7.00 do 17.00 wykop z miejscem awarii zostanie zabezpieczony w sposób umożliwiający dopuszczenie do ruchu obu pasów jezdnych, a usuwanie awarii będzie kontynuowane w następnym dniu (15 czerwca br., po godzinie 17.00) – z wyłączeniem jednego pasa ruchu – analogicznie jak w dniu poprzednim, do późnych godzin nocnych.

 

 

Kierowców oraz wszystkich dotkniętych awarią przepraszamy za utrudnienia.

 

 

pylon-2915449_960_720.jpeg

 

 

fot. pixabay.com

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 14-06-2018 08:38