23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

13. Festyn Integracyjny w SOSW nr 1 [ZDJĘCIA]

Dziś rządzą przedszkolaki! Wie o tym Kasia i Adaś, Martynka i Ola, bo dzisiaj... Jest Dzień Przedszkola! :-)

 

fot. Agata Czereba (1).jpeg

 

Trzynasty wcale nie taki straszny, a już na pewno nie dla przedszkolaków ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. Marii Grzegorzewskiej w Przemyślu…

 

13 czerwca br. już po raz trzynasty dzieciaki bawiły się na zorganizowanym z okazji Święta Przedszkola Pikniku Integracyjnym, który w tym roku odbywał się pod hasłem: „W kręgu zabawy i sportu”.

Zaiste… Nie brakowało ani wesołych figli, ani sportowych wyzwań. Przednio bawiły się nie tylko przedszkolaki. Organizatorzy wydarzenia „wciągnęli” do zabawy także nauczycieli, a nawet... rodziców roześmianych maluchów.

 

fot. Agata Czereba (14).jpeg

 

W imprezie obok dzieci z zaprzyjaźnionych z SOSW nr 1 przedszkoli: nr 19, nr 4, nr 16,  wolontariuszy (m.in. z I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu, Technikum nr 8 przy CKZiU nr 1 oraz Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu) udział wzięli także goście specjalni: Janusz Hamryszczak - Zastępca Prezydenta Miasta Przemyśla i Halina Wiśniewska – dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

 

 

 

 

 

Agata Czereba

 

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 13-06-2018 12:58
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 13-06-2018 13:08