16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

7. Piknik Rodzinny przy SP nr 4 przeszedł do historii. Zabawa była przednia!

30 maja br., na boisku mieszczącym się przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Przemyślu odbyła się już siódma edycja Pikniku Rodzinnego – imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w naszym mieście. Tegoroczny Piknik odbywał się pod hasłem: „Czyste powietrze to zdrowie lepsze”. Jak co roku organizatorami imprezy byli Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu, Zarząd Osiedla nr 5 „Salezjańskie”, Radni Rady Miejskiej: Maciej Kamiński i Robert Bal oraz Salos – Mariusz Zamirski. Inicjatywę wsparli czynnie również Przewodniczący Rady Miejskiej Bogusław Zaleszczyk, Wiceprzewodniczący Adam Łoziński oraz Radny Stanisław Surma.

 

7. Rodzinny Piknik (1).jpeg

 

Po raz kolejny przemyślanie nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem było ogromne. Piękna pogoda oraz moc atrakcji, jaka czekała na uczestników imprezy  przyciągnęły tłumy. Przednio bawiły się nie tylko dzieci, ale całe rodziny. Mali i duzi goście z chęcią uczestniczyli w różnorakich grach i zabawach. Tego dnia można się było zmierzyć m. in. w turnieju szachowym, rozgrywkach sportowych oraz meczu piłki nożnej - księża vs. organizatorzy.

Uczniowie „czwórki” zaprezentowali swoje artystyczne umiejętności podczas koncertu talentów, pokazów tanecznych i układów gimnastycznych.

 

7. Rodzinny Piknik (12).jpeg

 

Wzorem lat ubiegłych tegoroczny Piknik zainaugurowany został turniejem piłkarskim dzieci. Zwieńczeniem imprezy był zaś mecz, w którym Reprezentacja Organizatorów zmierzyła się z Reprezentacją Księży. Niezwykle ważnym akcentem majowego Pikniku była zbiórka zbiórka funduszy i karmy na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Orzechowcach. 
 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 07-06-2018 10:59
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 08-06-2018 10:24