17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koniec remontu Rybiego Placu

Dobiega końca remont nawierzchni parkingu przy Rybim Placu. Kierowcy chcący zaparkować swoje samochody w tym miejscu będą mogli korzystać z całego parkingu już od czwartku 24 maja. Dzięki sprzyjającej pogodzie i sprawnie realizowanym pracom udało się zgodnie z zapowiedziami zakończyć remont kilka dni przed przewidywanym terminem.

Wykonawcą remontu nawierzchni parkingu przy Rybim Placu był Zakład Budowlano Instalacyjny Kowal s.c. Prace polegały na wzmocnieniu podbudowy i całkowitej wymianie nawierzchni na kostkę betonową bezfazową. Powierzchnia placu to 2700 metrów kwadratowych, a koszt prac remontowych wyniósł 439 197 złotych brutto.

Rybi_plac_po_remoncie.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl