9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PRZEMYŚLne PODRÓŻE Baltazara i Przyjaciół – Europa z lotu ptaka, czyli fotografia spod chmur…

W imieniu organizatorów zapraszamy Państwa na kolejne wyjątkowe slajdowisko z cyklu PRZEMYŚLne PODRÓŻE Baltazara i Przyjaciół.

 

Przemyślne podróże PP.jpeg


Tym razem inicjator i gospodarz wydarzenia – Grzegorz Baltazar Kajdrowicz w nastrojowych pomieszczeniach przemyskiego Klubu „Piwnice” gościć będzie pasjonata lotnictwa – Dariusza Karnasa, który zaprezentuje niezwykłe fotografie „spod chmur” oraz opowie o meandrach ich powstawania.

Jeśli jesteście ciekawi Europy z lotu ptaka – serdecznie zapraszamy:

 

 

19 maja 2018 - godz. 19:00 – Klub Piwnice - Centrum Kulturalne w Przemyślu

Wstęp wolny.

 

 

 

Na sobotnie spotkanie zaprasza autor zdjęć - Dariusz Karnas:

"Urodziłem się już dość dawno temu Przemyślu, przepięknie położonym mieście ze wspaniałą architekturą i długą historią, również lotniczą. Łaskawy los pozwolił mi po wielu latach znów tu wrócić. Tematem moich zainteresowań fotograficznych jest głównie lotnictwo, które przed laty stało się dla mnie pasją oraz na wiele lat zdominowało moją sferę zawodową, aparat fotograficzny zaś był zawsze towarzyszem moich lotniczych podróży i przeżyć, pomagając zatrzymać mi w pamięci okruchy upływającego czasu. Zapraszam zatem do obejrzenia pokazu moich fotografii, który odbędzie się 19 maja w Centrum Kulturalnym w Przemyślu."

 

Przemyślne podróże z.jpeg"Europa z lotu ptaka - fotografia spod chmurki"

"Zdjęcia, które zostaną przedstawione podczas sobotniego spotkania, to tylko mały fragment wielu prac, które udało mi się wykonać w ciągu ostatnich lat podróżując po Europie w poszukiwaniu lotniczego Graala, albowiem każdy pokaz lotniczy, publiczny czy też przeznaczony tylko dla ludzi z branży ma w sobie coś niepowtarzalnego. Każda moja podróż ma w zamyśle ‘ustrzelenie’ właśnie tego jedynego samolotu na który czekam od lat, manewru akrobacji lotniczej, który powoduje flatter kolan, czy po prostu spotkania podobnych sobie. Na prezentację wybrałem zdjęcia, które podobają mi się najbardziej zatem wybór nie jest z tego powodu obiektywny, a dlaczego go dokonałem postaram się opowiedzieć. Moja życiowa pasja każe mi spróbować zainteresować Państwa tą dziedziną fotografii." –  dodaje Dariusz Karnas.

 

Przemyślne podróże.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 17-05-2018 09:09
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 17-05-2018 09:10