-11.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na uroczyste obchody Święta Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do udziału w uroczystościach z okazji święta Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

 

Tegoroczne uroczystości z okazji Święta Straży Granicznej będą miały wyjątkowy charakter, bowiem połączone zostały z obchodami jednej z najważniejszej w tym roku rocznic -  rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Uroczystości rozpoczną się już w niedzielę. 20 maja o godzinie 11.00 w Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej w Kalwarii Pacławskiej zostanie odprawiona msza święta w intencji funkcjonariuszy oraz pracowników BiOSG.

 

Dzień później, w poniedziałek, 21 maja b.r. o godzinie 13.00 na przemyskim Rynku odbędzie się uroczysty apel z wręczeniem sztandaru NSZZ FSG oraz  występ Orkiestry Reprezentacyjnej Morskiego Oddziału Straży Granicznej.

 

sg plakat.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl