1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

RELACJA Z PRAC NA PLACU NIEPODLEGŁOŚCI

      Trwa modernizacja Placu Niepodległości. Przeprowadzono już na nim większość prac rozbiórkowych pozostałości kamienic zburzonych podczas działań wojennych. Część jego powierzchni została już wyrównana i utwardzona, budowane są także łączące ten teren z ul. Śnigurskiego schody. W ciągu najbliższego miesiąca rozpoczną się prace przy układaniu nawierzchni Placu.

     W trakcie wykonywania przez Tomasza Radziewicza – artystę który wygrał Konkurs - jest również gipsowy model w skali 1:1 pomnika Ojca Świętego Jana Pawła II, który stanie na Placu Niepodległości. Przypominamy, że w dalszym ciągu możliwe jest wsparcie jego budowy poprzez wpłaty na konto:

75 1500 1634 1216 3004 6340 0000 
Kredyt Bank S.A. Oddział w Przemyślu

 

 

 

z dopiskiem „Darowizna na budowę pomnika 
Ojca Świętego Jana Pawła II

 

 

 

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 19-09-2006 15:27
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 15:05
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl