19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Od Kostiuchnówki do Rarańczy. 1916–1918” - zaproszenie na wykład doktora Lucjana Faca

W imieniu Przemyskiej Biblioteki Publicznej zapraszamy wszystkich pasjonatów historii na wykład dr. Lucjana Faca pod tytułem: „Od Kostiuchnówki do Rarańczy. 1916–1918”.

 

Spotkanie to odbędzie się we wtorek, 24 kwietnia 2018 r. o godzinie 17.00 w

Czytelni Głównej Przemyskiej Biblioteki Publicznej mieszczącej się przy ul. Grodzka 8.

 

 

Lucjan Fac urodził się w Przemyślu, 6 listopada 1966. Historyk wojskowości. Nauczyciel historii w I Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu. Wieloletni wiceprezes Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Przemyślu, członek Rady Naukowej Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej, redaktor miesięcznika "Nasz Przemyśl". Autor wielu opracowań i artykułów o tematyce historycznej, a także współautor wielu filmów historycznych.

 

wyklad dr Lucjan Fac plakat.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl