20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zdobywcy Pucharu Tymbarku spotkali się z Prezydentem Miasta Przemyśla

W poniedziałek, 16 kwietnia na zaproszenie Prezydenta Miasta Przemyśla, mali – wielcy mistrzowie wraz ze swoimi rodzicami i trenerami przybyli do magistratu, w którym odbyło się specjalne spotkanie zwycięzców wojewódzkiego finału Mistrzostw o Puchar Tymbarku z Prezydentem Miasta Przemyśla.

 

Młodzi futboliści z ogromnym przejęciem przyjęli gratulacje od włodarza miasta. Prezydent Robert Choma w imieniu swoim oraz mieszkańców nadsańskiego grodu pogratulował Orlętom zdobycia najwyższego trofeum w Pucharze Tymbarku. Podziękował zarówno zawodnikom, jak i kadrze szkoleniowej UKS Orlik Przemyśl za ogrom włożonej pracy, wolę walki i godne reprezentowanie Przemyśla poza jego granicami.

 

Podczas poniedziałkowego spotkania szef UKS Orlik Przemyśl – Henryk Łaskarzewski wraz z kapitanem zwycięskiej drużyny U-8 wręczyli Prezydentowi klubowy szalik, który - jak zapowiedział obdarowany, będzie nosił z największą dumą. Prezydent także przygotował prezenty dla swoich najmłodszych gości. Oprócz słodkości i opasek odblaskowych, każdy z piłkarzy otrzymał niezwykle ciekawy przewodnik po Przemyślu. Mamy nadzieję, że kiedy nasi chłopcy  będą robić zawrotne kariery grając w najlepszych światowych klubach piłkarskich, będą pamiętać skąd pochodzą i gdzie rozpoczęła się ich przygoda z piłką…

 

 

 

tekst/zdjęcia: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 17-04-2018 08:36
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 17-04-2018 08:47