-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podkarpacka Edukacja Kulturowa 2018 – zaczynamy!

Centrum Kulturalne w Przemyślu rozpoczyna trzeci, a zarazem ostatni rok realizacji projektu Podkarpacka Edukacja Kulturowa realizowanego w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2016 – 2018. 

 

logo_edukacja.jpeg

 

W związku z realizacją projektu, po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić do udziału w bezpłatnych warsztatach dla animatorów, przedstawicieli domów i ośrodków kultury, muzeów, bibliotek, organizacji pozarządowych, placówek oświatowo-edukacyjnych, nauczycieli, a także grupy nieformalne związane z edukacją kulturową oraz lokalnych działaczy społecznych i grupy nieformalne. W tym roku warsztaty odbędą się w Przemyślu, Rzeszowie i Ustrzykach Dolnych.

Udział w warsztatach, podobnie jak w latach ubiegłych jest warunkiem przystąpienia do konkursu grantowego na projekty z zakresu edukacji kulturowej skierowane do dzieci i młodzieży lub o charakterze międzypokoleniowym.

 

 

Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia 2018 r. do godz. 24:00!

 

 

Przypomnijmy, że celem programu Bardzo Młoda Kultura prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury, jest wzmacnianie roli edukacji kulturowej w Polsce oraz polepszanie współpracy pomiędzy sektorem kultury i edukacji. Centrum Kulturalne w Przemyślu jest jednym z 16 operatorów tego programu w Polsce, tym samym koordynuje program w województwie podkarpackim.

 

Aktualne informacje o projekcie oraz materiały do pobrania znajdują się na stronie www.pek-ck.pl oraz na ck.przemysl.pl. Zapraszamy również do śledzenia informacji na facebooku projektu: www.facebook.com/pek.bmk/

 

PLIKI DO POBRANIA:

PDFwarsztaty_regulamin_2018.pdf

DOCXwarsztaty_pek_formularz_zgloszenia_2018.docx

 

Na powyższych stronach zapoznacie się również z efektami projektu z lat ubiegłych oraz ze zrealizowanymi w ramach konkursu grantowego inicjatywami, których łącznie było aż 16!

 

warsztaty_plakat_2018.png

 

 

W tym roku, partnerami Centrum Kulturalnego w realizacji warsztatów są:

Rzeszowski Dom KulturyStowarzyszenie Bieszczadzki Uniwersytet Ludowy oraz Fundacja Bieszczadzka.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 16-04-2018 10:55
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 16-04-2018 11:00