-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Warsztaty chóralne i koncert finałowy

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu serdecznie zaprasza na koncert finałowy IV Młodzieżowej Wiosny Chóralnej. Koncert, który odbędzie się 14 kwietnia br. (17.00) w Sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu, będzie zwieńczeniem zajęć prowadzonych przez dwa dni z przemyskimi chórami.

W dniach 13-14 kwietnia 2018r.  w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu odbędzie  się IV Młodzieżowa Wiosna Chóralna. Zajęcia z przemyskimi chórami będą prowadzić słuchacze studiów podyplomowych chórmistrzostwa i emisji głosu z Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, pod kierunkiem  prof. Elżbiety Wtorkowskiej  z Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, prof. Marcina Tomczaka z Akademii Muzycznej w Gdańsku,  prof. Benedykta Błońskiego z Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie oraz prof. Ryszarda Handke z  Akademii Sztuki w Szczecinie.

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miejski w Przemyślu, Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. J. Twardowskiego w Przemyślu,Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. A. Malawskiego w Przemyślu,Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek". IV Młodzieżową Wiosnę Chóralną swoim patronatem objął Prezydent Miasta Przemyśla.

plakat wiosna-m.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 10-04-2018 13:54