21 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wystawa „Zdjęć Zaczarowanych” w Przemyskich Podziemiach - Zapraszamy!

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy Państwa na wernisaż Zdjęć Zaczarowanych autorstwa Urszuli Kaczor, zatytułowany: "Adventures in Wonderland, czyli Przygoda w Krainie Czarów".

 

 

Wernisaż odbędzie się w piątek, 27 kwietnia o godzinie 18:00 w Przemyskich Podziemiach.

- Wstęp wolny -
„To projekt mojej twórczości, która jest kumulacją moich własnych doświadczeń i częstokroć nieokiełznanej wyobraźni. Tematyka przedstawionych fotografii to głównie refleksja, która przede wszystkim nawiązuje do poszczególnych etapów mojego życia. Projekt jest pełen emocji i uczuć, które towarzyszyły mi w mojej drodze ku dorosłości.” – tak o swojej wystawie mówi Urszula Kaczor – autorka „zaczarowanych” zdjęć.

 

 

plakat_a3_miasto_PRZEMYSL (002).jpeg

 

 

„Jak wszyscy doskonale wiemy drogi nie zawsze bywają usłane różami. Zmierzając do celu napotykamy na swojej drodze smutek, radość, gniew doświadczając, przy tym tę samą liczbę wzlotów jak i upadków. Przyznam szczerze, że trudno mi wyrazić to wszystko jedynie słowami, dlatego też w tym celu przygotowałam serię kilkunastu zdjęć, które są “metaforycznym” odzwierciedleniem nigdy nie wypowiedzianych słów. Z drugiej strony kilkuwersowe zdania zapewne mogłyby opisać moją podróż, chociaż niezupełnie. Uważam, że to właśnie obraz w towarzystwie słów prezentuje się nienagannie. Biorąc pod uwagę, że szyk zdań samych w sobie nie do końca ujmuje wszystko co chcę powiedzieć, postanowiłam przedstawić swoje uczucia za pomocą właśnie tych ilustracji.” – dodaje artystka.


 

Zapraszamy.

 

 Kliknij ► Wernisaż "Zdjęć Zaczarowanych" na Facebooku.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 09-04-2018 14:37
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 26-04-2018 14:48