0 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PWiK zwycięzcą 4. Turnieju Jednostek Budżetowych w halowej piłce nożnej

Już po raz czwarty przedstawiciele jednostek budżetowych spotkali się w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, aby rozegrać Turniej Halowej Piłki Nożnej. Tym razem w szranki stanęły cztery drużyny reprezentujące Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, przemyską Straż Miejską oraz tutejszy Urząd Miejski.

 

IV Turniej Jednostek Budżetowych (13).jpeg

 

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Prezydent Miasta Przemyśla - Robert Choma, natomiast już po zakończeniu futbolowych zmagań puchary zwycięzcom wręczał Janusz Hamryszczak - Zastępca Prezydenta Miasta.

 

 

 

 

Po zaciętych walkach w systemie „każdy z każdym” puchar za zajęcie pierwszego miejsca powędrował do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy reprezentujący Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, trzecie miejsce na podium przypadło reprezentacji Urzędu Miejskiego w Przemyślu, natomiast czwarte miejsce zajęła drużyna Straży Miejskiej. Najlepszym zawodnikiem bezdyskusyjnie okazał się Stefan Mikulec z PWiK-u. Tytuł króla strzelców otrzymał Jerzy Węgrzyn reprezentujący Urząd Miejski, a najlepszym bramkarzem okrzyknięty został Piotr Sawecki z MPEC-u.

 

um1.jpeg Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

 

Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

 

MPEC – UM - 3:0

SM – PWiK - 0:3

MPEC – PwiK - 2:3

UM – SM - 7:3

SM – MPEC - 0:4

UM – PwiK - 2:2

 

 

Organizatorem IV Turnieju Jednostek Budżetowych w halowej piłce nożnej była Straż Miejska w Przemyślu.

 

 

 


 

 

 

Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 06-04-2018 13:56
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 06-04-2018 13:58