Sztuka Życia – spotkanie z Anną Dymną i Wojciechem Bonowiczem

Na czym polega sztuka szczęśliwego życia? Jak radzić sobie z upływem czasu? Czy każdy z nas jest wezwany, by być artystą? Czy w końcu od aktorki i poety można dowiedzieć się na czym polega sztuka życia?

 

Jeśli chcesz być świadkiem nietuzinkowej rozmowy, której autorami będą dwie wybitne osobowości: ANNA DYMNAaktorka teatralna i filmowa, działaczka społeczna, założycielka Fundacji „Mimo Wszystko” oraz WOJCIECH BONOWICZpublicysta, autor tomów poetyckich, członek Rady Programowej Dni Tischnerowskich i Instytutu Myśli Józefa Tischnera - nie możesz przeoczyć tego wydarzenia.

 

A_Dymna_Bronowicz_wsiiz.jpeg

 


Spotkanie pt. „Sztuka życia” połączone z rozmową o życiu oraz czytaniem fragmentów książek i wierszy wspaniałych poetek i poetów, odbędzie się w poniedziałek, 16 kwietnia br. o godz. 17.00, w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie. 

 

 

Wydarzenie organizowane jest w ramach II edycji cyklu wykładów popularnonaukowych "Wielkie pytania w nauce i kulturze". Spotkania organizowane są z udziałem wybitnych ekspertów i niekwestionowanych Autorytetów świata nauki, kultury i sztuki.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Pod-karpackie Kuratorium Oświaty. Przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy z Fundacją Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Fundacją Centrum Kopernika w Krakowie oraz z wydawnictwem Copernicus Center Press. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Urząd Miasta Rzeszowa.

 

 

Warunki udziału w spotkaniu

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY pod warunkiem REJESTRACJI na stronie www.wsiz.rzeszow.pl/wielkiepytania i po okazaniu na miejscu biletu wstępu. W dniu spotkania zajmowanie miejsc będzie możliwe od godz. 16.00. Rezerwacja biletów jest ważna do godz. 16.30.

Podczas wydarzenia można nabyć publikacje autorstwa Anny Dymnej oraz Wojciecha Bonowicza. 

Po spotkaniu będzie możliwość rozmowy z Mistrzami i uzyskania dedykacji oraz autografów.

 

A_Dymna_Bronowicz_wsiiz_portal_1.jpeg

 

 

Więcej o wydarzeniu na: www.wsiz.rzeszow.pl

Opublikował(a):  Data publikacji: 05-04-2018 10:13 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 05-04-2018 10:14

Na skróty