16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ruszył remont Rybiego Placu

Ruszył remont największego parkingu w Przemyślu, zlokalizowanego na Rybim Placu. Wykonawca - Zakład Budowlano Instalacyjny Kowal s.c. - wszedł na plac budowy 3 kwietnia. Prace będą podzielone na dwa etapy, aby zapewnić funkcjonowanie parkingu podczas remontu nawierzchni. Ostateczny termin zakończenia prac to 31 maja br., jeśli jednak pozwoli na to pogoda powinien zakończyć się wcześniej.

Zaplanowany w ubiegłym roku remont nawierzchni miał się rozpocząć w grudniu ubiegłego roku, jednak ze względu na charakter prac, nie był możliwy do przeprowadzenia z powodu złych warunków atmosferycznych. Sprzyjająca pogoda pozwoliła na rozpoczęcie prac polegających na wzmocnieniu podbudowy i całkowitej wymianie nawierzchni na kostkę betonową bezfazową. Powierzchnia placu to 2700 metrów kwadratowych, a koszt prac remontowych wyniesie 439 197 złotych brutto. W związku z remontem na Rybim Placu wprowadzona została zmiana organizacji ruchu, prosimy więc kierowców o zwracanie uwagi na oznakowanie.

remont_Rybi_1.jpeg

remont_Rybi_2.jpeg

remont_Rybi_3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl