16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sonia Bohosiewicz zdradzi „10 sekretów Marilyn Monroe”…

Sekrety najsłynniejszej blondynki świata opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz przy akompaniamencie fortepianu... 

 

 

Sonia Bohosiewicz i Marilyn Monroe jakich jeszcze nie znacie... Niemal na wyciągnięcie ręki...

 

Gdzie? na Zamku Kazimierzowskim!

 Kiedy? W piątek, 25 maja o godzinie 19.00

 

Zapraszamy!

 

 

Sonia Bohosiewicz zaprasza Państwa do świata Marilyn Monroe, tego nieznanego i skrywającego wiele tajemnic. To będzie wieczór pełen emocji. W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. W programie m.in. „Diamonds are the best girl’s friend”, „New York, New York”, „I’ve got you under my skin”, „Teach me, Tiger” czy „I’m beginning to see the light”.

 

Bohosiewicz fot. RadoslawRagan.jpegfot. Radosław Ragan

 

Sonia Bohosiewicz – kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jej rola filmowa w „Excentrykach” (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. Podczas koncertu na scenie Zamku Kazimierziwskiego usłyszą Państwo m.in. tytułowy utwór: „On the Sunny Side of the Street”.

 

Sonia Bohosiewicz to jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Ma przejmujący, niski głos, który potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo. Dlatego z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych.

 

Soniaq_830_x_1300.jpeg

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 04-04-2018 11:54
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 04-04-2018 12:02