20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

SZKOLENIA NA TEMAT POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH DLA PRZEMYSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Trener Regionalny funduszy europejskich NCK, Urząd Miejski w Przemyślu oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki zapraszają przedstawicieli przemyskich organizacji pozarządowych do uczestnictwa w cyklu szkoleń „Miasto Przemyśl w europejskiej przestrzeni kulturowej”.

W dniu 26 października 2005 roku odbędzie się drugie już szkolenie dla przemyskich organizacji pozarządowych z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych. Szkolenie odbędzie się o godz. 12.00 w Dużej Sali Urzędu Miejskiego, Rynek 1. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, prosimy o potwierdzenie przybycia drogą mailową .

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl