19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W piątek rusza Jarmark Wielkanocny – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Już od przyszłego piątku (23 marca) w samym sercu naszego miasta odbywać się będzie doroczny Jarmark Wielkanocy. Jarmarczne stoły uginać się będą pod makowcami i babkami wielkanocnymi, swojskimi wędlinami, chlebami i miodem. Będą też pisanki, świąteczne stroiki, koszyczki, kurczaczki, króliczki, artystyczne rękodzieło i wszystko co związane z nadchodzącymi wielkimi krokami Świętami Wielkanocnymi…

 

Przemyskiemu Jarmarkowi Wielkanocnemu, jak zawsze towarzyszyć będą m.in.: występy artystyczne, degustacje, różnego rodzaju warsztaty i  konkursy dla dzieci.

 

Jedną z atrakcji wydarzenia będą przygotowane przez przemyski Urząd Miejski oraz Akademię Gotowania dla Malucha warsztaty kulinarne dla najmłodszych mieszkańców nadsańskiego grodu. A gotować będziemy nie byle co, bo prawdziwy, przepyszny i pachnący żurek wielkanocny!

Bosko_plakat.jpeg

 

 

Gdzie?

Rynek Starego Miasta

 

Kiedy?

w piątek - 23 marca - w godzinach 12.00 – 20.00

w sobotę – 24 marca – w godzinach 10.00 – 20.00

oraz w niedzielę – 25 marca – w godzinach 10.00 – 20.00

 

Do zobaczenia!

 

jarmark_wielkanocny-plakat-net.jpeg

 

 

Ponadto Prezydent Miasta Przemyśla serdecznie zaprasza wszystkich potrzebujących na świąteczny żurek. Będzie się nim można posilić na Rynku Starego Miasta w Niedzielę Palmową (25 marca) o godzinie 10.00.

Drodzy Przemyślanie! Jeśli znacie kogoś, kto chciałby posilić się sycącym i rozgrzewającym żurkiem – przyprowadźcie Go do nas.

Niech radosna atmosfera Świąt Wielkiej Nocy zagości w każdym sercu!

 

+¬urek wielkanocny.jpeg

 

Wigilia w Rynku (11).jpeg

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 21-03-2018 09:30
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 21-03-2018 09:36