22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ROZMAWIALI O BEZPIECZEŃSTWIE PODCZAS MASOWYCH IMPREZ SPORTOWYCH

     W listopadzie br. w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie dotyczące bezpieczeństwa masowych imprez sportowych w którym uczestniczył Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, przedstawiciele Policji, Straży Miejskiej Wydziału Edukacji i Sportu oraz przemyskich Klubów Sportowych.      Podczas spotkania mówiono miedzy innymi o możliwości realizacji przedsięwzięć związanych z organizacją klubów kibica. Spotkanie zdominowane było tematyką zapewnienia bezpieczeństwa podczas masowych imprez sportowych. Mówiono o potrzebie stworzenia mechanizmów, które wyeliminują w znacznym stopniu problem chuliganów, którzy zakłócają przebieg imprez.
    Wypracowane podczas spotkania wnioski mają na celu ograniczenie chuligaństwa, które stało się niestety nieodłącznym elementem masowych imprez sportowych.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl