-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jedyne Takie Miejsce - Przemyśl

W sobotnie przedpołudnie (10 marca) hol Urzędu Miejskiego zamienił się na kilka godzin w studio radiowej Jedynki. To tutaj prowadzący cykliczną audycję Programu Pierwszego Polskiego Radia "Jedyne Takie Miejsce" zaprosił swoich gości, aby opowiedzieć o najciekawszych miejscach i wydarzeniach w naszym mieście. Gośćmi Romana Czejarka byli m.in. Jan Jarosz Dyrektor Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej, Andrzej Fedaczyński ze słynnej w całej Polsce Lecznicy dla Zwierząt Ada, Marcin Kosterkiewicz z Przemyskiego Towarzystwa Cyklistów, Zbigniew Bednarczyk właściciel Pracowni Fajek "Bróg", członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka oraz Prezydent Miasta Robert Choma i wiele innych osób działających w naszym mieście.

Jeżeli nie mieli Państwo okazji posłuchać na żywo audycji nadawanej z Przemyśla, jej zapis prezentuje Polskie Radio na swoim portalu internetowym. 

 

 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 14-03-2018 14:54
|
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl