21 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rozpoczęliśmy wiosenne porządki!

 

Wiosna coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność, przyszła więc pora na sprzątanie miasta…

 

PGK fot. Agata Czereba (1).jpeg

 

W Przemyślu już dzisiaj rozpoczęliśmy pozimowe porządki. W najbardziej newralgicznych miejscach pojawili się pracownicy Przemyskiej Gospodarki Komunalnej. Sprzątają oni nie tylko ulice i skwery, ale także między innymi okolice przystanków autobusowych, w których zazwyczaj gromadzi się najwięcej śmieci.

 

PGK fot. Agata Czereba (2).jpeg

 

Na razie są wstępne porządki. Potrwają one do jutra (15 marca br.), bowiem wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym tygodniu wróci do nas zima… Gdy jednak już na dobre zawita do nas wiosna, wszystkie służby porządkowe podwoją swoje wysiłki, aby Przemyśl mógł rozpocząć nowy sezon turystyczny jako czyste i dbające o swoją estetykę miasto.

 

PGK fot. Agata Czereba (5).jpeg

 

Szanowni Mieszkańcy!

Gdy zima minęła, a śniegi ustąpiły, to spod ich warstwy wyjrzały na światło dzienne całkiem spore sterty odpadów, psich kup i innych śmieci... W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o to, abyśmy wspólnie zadbali o otaczającą nas przestrzeń. Pamiętajmy o tym, że każdy z nas powinien dbać o czystość naszego pięknego nadsańskiego grodu. Dla dobra nas wszystkich…

 

 

 

 

Agata Czereba

fot. Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 14-03-2018 13:51
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 14-03-2018 14:13